Sanalika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim?

YazarMesaj
Moderatör
Bağimli Üye
Bağimli Üye
Moderatör

Karekter Sayfası
Dolar Dolar: 50.000000
Altın Altın: 50.000000
Uyarı:
Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Left_bar_bleue5/4Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty_bar_bleue  (5/4)

Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Empty
MesajKonu: Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim?   Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim? Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:32 pm

Windows 2000/XP/Vista :
Başta Firefox ve Internet Explorer olmak üzere Opera, Safari ve Google Chrome internet tarayıcıları ile Sanalika'ya girebilirsiniz. Firefox kullanmanız ve işletim sisteminizin son yama paketlerini (Service Pack) yüklemiş olmalanız tavsiye edilir.

Linux :
Başta Pardus olmak üzere birçok Linux dağıtımı ile Firefox internet tarayıcısını kullanarak Sanalika'ya girebilirsiniz. Sisteminizde Flash Player yüklü değil ise öncelikle kullanmakta olduğunuz dağıtımın paket yönetim sisteminden yüklemeye çalışınız.

Mac Os X :
Safari, Firefox ve Opera internet tarayıcıları ile Sanalika'ya girebilirsiniz.

Windows 98/ME :
Firefox ve Internet Explorer internet tarayıcıları ile Sanalika'ya girebilirsiniz. Bu işletim sistemlerinin geliştirilmesi durdurulduğu için daha güncel başka bir işletim sistemi kullananız tavsiye edilir.

Hangi internet tarayıcıları ve işletim sistemleri ile Sanalika'ya girebilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası